Avaleht   |  Kontakt   |  Maailmas
Eesti


 

Vasofix® Safety

   

Igal aastal nakatub maailmas ligi 90 000 tervishoiutöötajat verega levivatesse infektsioonidesse nagu B- ja C-hepatiit, HIV. Tõenäosus, et meedikud võivad saada torkevigastusi verega saastunud nõeltega, on suur. Uuringud on näidanud, et haiglates toimub keskmiselt 30 nõelatorkevigastust 100 voodikoha kohta aastas. Enamasti on torkamise põhjuseks patsiendi äkilised ootamatud liigutused, personali vähesus, kiirustamine, kõrvalised segajad, komistamine teise inimese või esemete otsa.

Vasofix® Safety kanüül aitab vähendada juhuslike nõelatorkevigastuste riski. Kaitsemehhanismiga kanüüli kasutav meedik kaitseb ennast nõelatorkevigastuste ja verega levivate nakkuste eest. Kogu maailmas eelistatakse kaitstud veenikanüülide valikul täisautomaatse kaitsemehhanismiga tooteid, kuna need kaitsevad meedikuid paremini kui kanüülid, mis nõuavad kasutajapoolset kaitsemehhanismi aktiveerimist.

Vasofix® Safety kanüüli eemaldamisel veenist ilmub automaatselt nõela teravikule kaitsev otsik. Valel ajal aktiveerimise võimalus on välistatud.  Kõik kanüüli omadused toetavad õige punktsioonitehnika kasutamist. Punkteerimine ei erine tavakanüüli kasutamise tehnikast. Tänu universaalsele teritusnurgale saab punktsiooni kaldenurka valida, mis on eriti oluline „raskete“ veenide punkteerimisel. 

Lisainfo ja toodete tellimine telefonil 677 1200. Et aidata teil langetada otsust haiglas/osakonnas kaitsemehhanismiga kanüülide kasutamisele üleminekuks, pakume õdedele ka praktilist kanüülikoolitust, mille käigus saavad vastuse kõik perifeerse kanüüli tootevaliku ja kasutamisega seotud küsimused.