Avaleht   |  Kontakt   |  Maailmas
Eesti


 

Askina® Scar Repair

   

Askina® Scar Repair on spetsiaalne silikoonplaaster, mis on mõeldud nii armide raviks kui ennetuseks.

Silikoonplaaster hoiab armkoe niiskena, vähendades punetust, sügelust ning pingetunnet, mis tüüpiliselt armiga kaasnevad. Silikoonplaastril on tõestatud toime parima mittekirurgilise armiravi vahendina.

Silikoonplaster ennetab liigse armkoe teket, kaitseb armi päikesekiirguse eest ja pehmendab ning silub ka vanemaid arme, parandades naha elastsust.

Silikoonplaaster võetakse kasutusele kohe, kui haav on sulgunud ja õmblused eemaldatud. Plaastrit kantakse pidevalt 24 tundi ööpäevas 2 kuni 6 kuu jooksul pärast haava sulgumist. Plaastri võib lõigata sobivasse mõõtu.

Ühte plaastrit võib kanda, ära võtta ja tagasi panna kuni 7 päeva vältel. Kui see ei taha enam hästi kinnituda või on määrdunud, vahetatakse plaaster välja. Askina® Scar Repair on veekindel, seda võib kanda ka ujumise ajal.

Kaitske tingimata värskeid arme päikese eest! Kord juba päevitunud armi ei ole võimalik enam heledaks muuta. Päevitumise eest kaitseb silikoonplaastri pidev kandmine.

Askina® Scar Repair plaaster on müügil Benu apteekides.

Lisainfo ja toodete hulgimüük telefonil 677 1200. Armiplaastri kasutamisega seotud küsimused võite saata meilile info@haav24.ee.