Avaleht   |  Kontakt   |  Maailmas
Eesti


 

LavaSurge®

   

Uus preparaat B. Brauni haavaravitoodete portfellis!  LavaSurge® on Ringeri lahusel põhinev steriilne loputuslahus, mis sisaldab säilitusainena haavasidemetes ja lahuses mikroobide kasvu takistavat polüheksaniidi ning polüetüleenglükooli makrogool 4000, mis tagab haavapõhja optimaalse niisutamise.

B. Brauni Šveitsi tehases valmistatud lahus on esmajärjekorras näidustatud haavade operatsiooniaegseks puhastamiseks ja loputamiseks, näiteks ortopeedilistel proteesimislõikustel või ilukirurgias.

Polüheksaniidi sisaldava lahuse kasutamise peamiseks eesmärgiks on vähendada kirurgilise haavainfektsiooni (KHI) riski, kuna on hästi teada, et kirurgiline haavainfektsioon võib põhjustada nii majanduslikku kahju kui otsest kahju patsiendile, pikendades tema haiglas viibimise aega.

Operatsioonipiirkonna infektsioonide tõttu võib patsiendi haiglas viibimise aeg kahekordistuda ja loomulikult suurenevad sellega käsikäes ka ravikulud, mistõttu on mõistlikum suunata oma tähelepanu probleemi ennetusele.

Lisainfo ja tellimine telefonil 677 1200. Kirurgilise loputuslahuse kasutamisega seotud küsimused võite saata meilile info@haav24.ee.