Avaleht   |  Kontakt   |  Maailmas
Eesti


 

Actreen®

   

Esmalt leiab tootevalikust Actreen® Hi-Lite steriilse kasutusvalmis ühekordse põiekateetri, millel on üle 12 aasta kasutuskogemust. Kateetrit iseloomustab „no-touch“ lahendus, mis tagab, et kehasse sisestatav kateetrit ei puudutataks sõrmedega. Kateetrit katab hüdrofiilne glütseriini ja vee baasil valmistatud libesti. Hi-Lite kateeter on atraumaatiline, külgmiste avadega ning selle sisestamine on sujuv ilma täiendava niisutamiseta. Libesti hoiab kateetri niiskena paki avamisest 60 minuti jooksul. Hi-Lite kateetrid on mõeldud nii meestele (sirge otsaga Nelaton 41 cm ja kõverdatud otsaga Tiemann 41 cm) kui naistele (Nelaton 20 cm). Kateetrid on valmistatud termoplastilisest polüolefiinist ega sisalda PVC-d.

Actreen tootesarja kuulub ka Actreen® Glys Set komplekt steriilsest libestatud kateetrist ja sellega ühendatud gradueeritud läbipaistvast kogumiskotist. Komplekt sobib kasutamiseks haiglatingimustes (kus kateteriseerib õde) või aktiivse eluviisiga patsiendile enesekateteriseerimiseks. Eriti on komplekt abiks patsientidele, kellel teiste kateetritega on tekkinud korduvad sagedased uriiniteede infektsioonid (catheter-associated urinary tract infection, CAUTI). Actreen® Glys Seti kasutamine on patsiendile mugav ja hoiab uriiniteede infektsiooniriski madala.

Kolmas Actreen® sarja toode kujutab endast innovatiivset lahendust ühekordseks kateteriseerimiseks haiglatingimustes. Kuna umbes kaks kolmandiku haiglas tekkinud uriiniteede infektsioonidest on seotud püsikateetri kasutamisega, siis tasuks võimalusel eelistada ühekordseid kateetreid. Actreen® SafeSet  on suletud süsteem, mis välistab eksogeense kontaminatsioonifaktori sattumise kateetri valendikku. Tootel on spetsiaalne ava, mille kaudu saab 1,5-liitrisest kogumiskotist süstlaga nõelavabalt võtta uriiniproovi.

Oluline on teada, et B. Brauni Actreen® kateetrite kasutamine ei põhjusta uriinis täiendava sademe teket ega mõjuta spermide liikuvust, mida kinnitavad ka vastavad uuringud.


Lisainfo ja tellimine telefonil 677 1200. Ettevõtted, kes soovivad kasutada B. Brauni e-tellimist, saavad endale kasutajakonto teha B. Brauni veebilehel www.bbraun.ee. E-tellimise kasutajakonto võimaldab ühtlasi juurdepääsu B. Brauni toodete elektroonsele kataloogile, mis on illustreeritud rohkete tootefotodega ja sisaldab ka toodete kasutusjuhiseid.