Avaleht   |  Kontakt   |  Maailmas
Eesti


 

Intrafix® SafeSet Flush

   

Paljusid ravimeid (näiteks antibiootikume), mida ei ole lubatud süstida boolusena, manustatakse lühiajalise infusioonina. Kuna lahuse kogus sel puhul on väike (50...100 ml), jääb märkimisväärne kogus toimeainet infusioonilahuse pudelisse ja infusioonisüsteemi voolikusse (nn jääkmaht).  Selle tulemusena erineb reaalselt manustatud ravimikogus annusest, mille arst esialgselt patsiendile määras. Kahjuks ei teata ega teadvustata sageli neid riske, mis erinevate ravimite aladoseerimisega kaasnevad.

Kui ravimit manustatakse tavasüsteemiga, lõpetatakse infusioon süsteemi läbi loputamata, mille tulemusena jääb arvestatav kogus ravimi toimeainet voolikusse. See tähendab toimeaine raiskamist, patsient saab aladoosi.

Aladoseerimise probleemi lahendab kombinatsioon Intrafix® SafeSet Flush pealiinist ja Intrafix® Primeline Flush kõrvalliinist. Komplekti on mugav kasutada ja see maandab tunduvalt infusioonraviga seotud riske, mis on tingitud ravimite omavahelisest sobimatusest, keemilisest saastumisest ja ravimikadudest. See on kaasaegne viis manustada patsiendile infektsioonivastaseid preparaate, aga ka muid ravimeid, mille puhul täpne doseering on oluline, näiteks valuvaigisteid.

Intrafix® SafeSet Flush pealiini ja Intrafix® Primeline Flush kõrvalliini kombineeritud kasutamisel on vaja pärast iga ravimi manustamist välja vahetada üksnes kõrvalliin, pealiini vahetamiseks vajadus puudub.

Nagu tavalisel Intrafix® SafeSet süsteemil, on ka uuel Intrafix® SafeSet Flush süsteemil AirStop filter, mis vähendab nii personali kui patsiendi stressitaset, kuna voolik ei jookse ravimi lõppedes tühjaks ning infusiooni lõppu ei pea enam nii pingsalt jälgima.

 

Lisainfo ja tellimine telefonil 677 1200. Ettevõtted, kes soovivad kasutada B. Brauni e-tellimist, saavad endale kasutajakonto teha B. Brauni veebilehel www.bbraun.ee. E-tellimise kasutajakonto tagab teile ühtlasi juurdepääsu B. Brauni toodete elektroonsele kataloogile, mis sisaldab toodete fotosid ja kasutusjuhiseid.