Avaleht   |  Kontakt   |  Maailmas
EestiAvaleht > Tooted > Anesteesia

Anesteesia

Regionaalanesteesia seadmete turuliidrina pakub B. Braun laialdast tootevalikut, mis on kavandatud epiduraal-, spinaal-, kombineeritud spinaal-/epiduraalanesteesiaks, perifeerseks närviblokaadiks ja pidevaks haava infiltratsiooniks. Lisaks pakuvad intravenoosse ja lokaalanesteesia ravimid meie klientidele laia anesteesiavalikut. Tooted on loodud eesmärgiga saavutada positiivseid lahendusi patsiendile ja majanduslikku kokkuhoidu.

Intravenoosne anesteesia

B. Braun pakub ravimeid perioperatiivseks kasutamiseks, anesteesiaks, sedatsiooniks ja analgeesiaks. Lipuro®-tehnoloogia kasutab lipofiilsetes ja/või halvasti lahustuvates ravimites kandjana MCT/LCT emulsiooni (Lipofundin®) . Selle eelisteks on muuhulgas väiksem valu süstimisel ja optimeeritud lipiidide ainevahetus.
veel

Regionaalanesteesia

On tõestatud, et regionaalanesteesia annab tulemuseks patsiendi parema enesetunde ja kiirema taastumise, vähendab haiglas viibitud päevade arvu ja operatsioonijärgseid tüsistusi. B. Braun pakub laia tootevalikut nii epiduraal- ja spinaalanesteesias kui ka perifeerse närviblokaadi tehnikat ning pidevat haava infiltratsiooni.
veel