Avaleht   |  Kontakt   |  Maailmas
EestiAvaleht > Tooted > Uroloogia

Uroloogia

Sugu- ja kuseteede haigused võivad esineda igas vanuses meestel, naistel ja lastel. Selliste haiguste ravi on olulise tähtsusega patsientide iseseisvuse säilitamiseks ja normaalse elukvaliteedi võimaldamiseks. Koostöös tervishoiutöötajate ning patsientidega on B. Braun välja töötanud laia uuendusliku tootevaliku, et lihtsustada tekkivaid probleeme.

Uroloogilised kateetrid

Urineerimine on hüdratatsiooni loomulik tagajärg. Isikuid, kes ei suuda oma urineerimist kontrolli all hoida (nt patsiendid kirurgiliste protseduuride ajal või pärast seda või parapleegikud), tuleb aidata meditsiiniseadmetega, mis võimaldavad hügieenilist dreenimist ja uriini kogumist.
veel

Uriini kogumine ja mõõtmine

Kui uriini eemaldamine on vajalik vaid lühiajaliselt, võib kasutada lihtsat painduvat uriinikotti. Kui seda tehakse üle 3 päeva järjest, tuleb kasutada nn suletud uriinikogumissüsteemi tagasivoolu tõkestava klapi, proovivõtmise ava ja õhutatud tilgakambriga, et vähendada retrograadse bakteriaalse infektsiooni riski. Kui uriinikogust on vaja mõõta, nt intensiivravi osakonna patsientide vedelikutasakaalu jälgimiseks, tuleb kasutada uriinimõõtmissüsteeme, mis koosnevad elastse kogumiskotiga küljes olevast jäigast mõõteanumast.. Lisatarvikuid on vaja, et ühendada erinevaid kateetreid ja kogumisanumaid või kinnitada anumad voodiraami külge.
veel