Avaleht   |  Kontakt   |  Maailmas
EestiAvaleht > Tooted > Infusioonravi

Infusioonravi

B. Braun pakub ohutu infusioonravi lahendust. Infusioonist kuni veenipunktsioonini – kõik siin kasutatavad komponendid on kavandatud tervikliku moodulsüsteemi järgi. Kombineerituna moodustavad nad süsteemi, mis tagab ohutu infusioonravi.

Infusiooni- ja süstelahused

Infusiooni- ja süstelahused on ammu saanud kliinilise rutiini lahutamatuks osaks. B. Braun pakub laialdast lahuste valikut kõikide olukordade jaoks: saadaval traditsioonilistes klaaspakendites, kottides või kaasaegsetes Ecoflac® plus, Ecobag® ja Mini-Plasco® pakendites.
veel

Ravimite kokkusegamine

On lõputu arv viise, et valmistada põhikoostisainetest infundeerimisvalmis ravim. Kuid milline on kõige efektiivsem? B. Braun teab ja näitab, kuidas seda teha. Kõige peenemast filterkõrrest kuni hädavajaliku Chemo Mini-Spike’ini toob iga toode teid sammu võrra lähemale kasutaja suuremale ohutusele. Kombineeritult kasutatav nutikas süsteem muudab ravimite kokkusegamise märgatavalt lihtsamaks, ökonoomsemaks ja ohutumaks.
veel

Infusioonisüsteemid

Infusioonilahuse ülekandmiseks kasutatavad süsteemid on koosnevad põhikomplektist (tilgakamber, voolik, rullik, konnektor), mis võib olla täiendatud vastavate omadustega lisadega nagu õhutusklapita teravik,10/15/60 tilga moodustaja, flash ball-seade, taassulguv Y-ühenduslüli, nõela-vaba juurdepääs, sulgemiskraanid, tagasivoolu takistavad klapid, lateksivaba, PVC-vaba, DEHP-vaba voolik, bakterifilter, LL/LS patsiendi konnektor, pöörleva kinnitusega konnektor, AirStop, PrimeStop jne.
veel

Infusiooni ja transfusiooni lisatarvikud

Sulgemiskraanide käepidemega saab kasutaja reguleerida soovitud voolusuunda või peatada vedeliku, et kontrollida infusioonide või ravimite manustamist patsiendile. Lisaks kasutatakse sulgemiskraane juurdepääsuna ravimite süstimiseks või vere võtmiseks. Üht või enamat infusiooni ja vedelat ravimit saab manustada patsiendile paralleelselt seguna IV komplektide süvendiga juurdepääsude kaudu. Manustada saab raskusjõul toimiva ja pumpinfusioonina või süstlaga. Kui korraga on vaja mitut sulgemiskraani, võib kasutada 3 ja 5 juurdepääsuga torujuhtmeid.
veel

Automaatsed infusiooni süsteemid

B. Braun Space on paisanud müügile uue põlvkonna infusioonitehnoloogia. Perfusor® ja Infusomat® Space on kõige väiksemad, kergemad ja ohutumad infusiooniseadmed paljude erinevate funktsioonidega kõikide haigla ja koduhoolduse nõuete jaoks. Süsteemi sobivuse ja ühendamise lahendused on loomulikud, nagu ka spetsiaalsed infusiooniprofiilid oluliste ravimite, anesteesia ja patsiendi enda kontrollitava valuravi jaoks.
veel

Veenipunktsiooni kanüülid ja kateetrid

B. Brauni tootevalikust leiate te kõik, mis te vajate venoosseks juurdepääsuks: alates uudsetest ohututest perifeerse veeni kanüülidest lühiajaliseks veenitee rajamiseks kuni keerukate tsentraalveenikateetriteni Seldingeri tehnikas või otseseks punktsiooniks 1–5 valendikuga erinevate komplektidena intensiivseks infusioonraviks. Samuti leiate te tiivakestega perifeerse veeni kanüülid ja süstlad ning nõelad süstimiseks.
veel

Süstlad

Süstlad on seadmed vedelate ravimite viimiseks organismi või sellest välja. Peaaegu 40 aastat on B. Brauni pikaajalised kogemused rahuldanud klientide vajadusi täpse süstimise ja aspiratsiooni osas, järgides pidevat innovatsiooni ning olles kursis meditsiinilist praktikat. Hoolikalt valitud ja läbiproovitud materjalid, lateksivabad, kombineeritud täielikult automatiseeritud, kvaliteedile suunatud ja süstemaatiliselt kontrollitud tootmisprotsessiga, annavad tulemuseks parima kvaliteediga tooted, mis on suurima täpsuse ja veatuse musternäidis.
veel