Avaleht   |  Kontakt   |  Maailmas
EestiAvaleht > Tooted > Naha- ja haavahooldus

Naha- ja haavahooldus

Mitteparanevad haavad on ühiskonna jaoks suur probleem, sest need põhjustavad patsiendi sotsiaalset isolatsiooni, pikaajalist töövõimetust ja neil on märkimisväärne mõju elukvaliteedile. Selle probleemi käsitlemiseks pakub B. Braun lihtsat põhimõtet: Prontosan® haavaloputusvedelikud ja Askina® haavasidemed krooniliste haavade hoolduseks võimaldavad haava hooldada nii, et tagada kiire terve granulatsioonikoe moodustumine, mille tulemusena sulgub haav täielikult.

Haava ettevalmistus

Õige haavapõhja käsitlemise tähtsaimaid põhimõtteid on kindlasti haava puhastamine, sest ainult puhas haav saab kiiresti ja tüsistusteta paraneda. Eluvõimetu kude, nagu nekroos ja fibriinkate, detriit ja suur bakterite koormus võivad haava paranemist märkimisväärselt mõjutada, põhjustades haavaparanemisprotsessi seiskumist, niinimetatud kroonilisi või mitteparanevaid haavu. Ainult puhas haav paraneb.
veel

Haava antiseptika

Haavainfektsioon on kõikide haavatüüpide puhul kõige sagedasem tüsistus ning ülemaailmselt suur haigestumuse ja suremuse põhjus, mis on seotud suurte ravikuludega. Seetõttu on kohene sobiva ravi alustamine otsustav samm tõsiste tüsistuste vältimiseks. Antibiootikumide süsteemse kasutamise kõrval soovitatakse tungivalt kasutada tõhusaid ja kiiretoimelisi polüvidoonjodiidi sisaldavaid antiseptikume. Joodi on haavahoolduses antiseptikuna edukalt kasutatud enam kui 150 aastat, ilma et selle vastu oleks välja kujunenud resistentsus. Kaasaegsed tooted nagu Braunol või Braunovidon, näitavad parimaid antiseptilisi omadusi, vältides tänu uuele koostisele toksilisuse probleemi.
veel

Niiske haavaravi

Kroonilise haavandi paranemine nõuab patsiendikeskset, kulutõhusat ja tõenduspõhist hooldust. Selles kontekstis tagab niiske haavaravi paranemiskeskkonna, mis loob loomulikud paranemistingimused. B. Braun on välja töötanud vajalikud võtted haava hooldamiseks ja organismi abistamiseks koeparanemisel. Askina® tootevalik pakub iga haavaparanemise faasi jaoks sobivat sidet, kasutades erinevaid tehnoloogiaid. B. Brauni ioonse hõbealginaadi tehnoloogia pakub samuti terapeutiliselt tõhusaid tooteid, mis vähendavad bakteriaalset koormust, soodustavad kiiremat paranemist ja vähendavad kiiresti ebameeldivat lõhna.
veel

Muud sidemed

B. Braun pakub kvaliteetseid lahendusi traditsiooniliseks haavahoolduseks: steriilsed või mittesteriilsed haavasidemed postoperatiivseks põhihoolduseks. Kanüüliplaastrid, nahaplaastrid ja erinevat tüüpi haavapadjad ning -sidemed.
veel

Silikoontehnoloogia tagab valuvaba sidemevahetuse

Innovaatiline Askina® DresSil väldib valu ja granulatsioonikoe traumat tundlike haavade sidumisel

veel