Avaleht   |  Kontakt   |  Maailmas
Eesti


 

Prontosan® – universaalne haavaravivahend, mis kiirendab haavade paranemist

   

Prontosan® lahus ja haavageelid  ennetavad ning kõrvaldavad haavainfektsiooni ja puhastavad haavapõhja kahjustatud kudedest, katust ning biofilmist. Uuringud kinnitavad haavade paranemise kiirenemist Prontosani toimel.

Haavades on soodsad elutingimused bakteritele, mis moodustavad seal nn. biofilmi. Tänu teineteise toimet võimendavatele koostisainetele nagu polüheksaniid ja  undetsüleenamidopropüülbetaiin on Prontosan®  efektiivseim preparaat biofilmi lõhustamiseks, haava puhastamiseks ja haava paranemise kiirendamiseks.

Prontosan® sobib kasutamiseks igat liiki haavadel ja põletustel, samuti võib teda kasutada kõigis haava paranemise faasides (põletiku-, granulatsiooni- ja epitelisatsioonifaasis). Eriti hästi sobib Prontosan® tundlikele ja aeglaselt paranevatele haavadele, mis vajavad pikaajalist haavaravi.

Prontosan® tooteid saab tellida telefonil 677 1200, samuti on need müügil hästivarustatud apteekides üle Eesti.
NB! Prontosan® tootesarjas on müügile jõudnud uus toode – haavaloputuslahus spreipudelis. Lisaks haavadele võib viimast kasutada ka nt kateetrite sisenemisavade ja stoomiümbruse naha puhastamiseks.