Balti Kliinilise Toitmise kursus 19.-20. augustil Tallinnas

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Balti Kliinilise Toitmise kursus 19.-20. augustil Tallinnas

Meil on rõõm teatada, et B. Braun osaleb ka tänavu Balti toitmisravi ühisüritusel Baltic Clinical Nutrition Course, mis algab reedel, 19. augustil Tallinnas Radisson Meritoni hotelli konverentsisaalis aadressil Toompuiestee 27.

Koolitusele oodatakse nii arste, õdesid kui ka meditsiinitudengeid kolmest Balti riigist: Eestist, Lätist ja Leedust ning rohkearvuliselt nii kohalikke kui välislektoreid Skandinaaviast ja kogu Euroopast.

Konverentsi läbivaks teemaks on seekord PREVENTING COMPLICATIONS WITH AND WITHOUT NUTRITION. Ürituse korralduse ja kava kohta leiate täpsemat infot siit.

Kõik koolituse külalised ja seotud isikud on oodatud uudistama B. Brauni näituselauda, kus me tutvustame ühte oma uusimat toitmisravi lahendust, Remunet. Remune™ näol on tegemist innovaatilise STP-ga, mille sarnast vähemalt esialgu teised ei paku ning mis on mõeldud eeskätt raskete kopsuhaigustega või onkoloogilist haigust põdevatele patsientidele, keda ohustab kahheksia või prekahheksia. Kliiniliste uuringutega on tõestatud selle toitmispreparaadi efektiivsus onkoloogiliste haigete elulemuse parandamisel ja konditsiooni säilitamisel. Samuti oleme head tagasisidet saanud selle ravitoidu kasutamise kohta raskest COVID-19 infektsioonist paranevate patsientide taastusravis. Kes seekordsele üritusele ei jõua, aga soovib siiski kursis olla sellega, milliseid kliiniliselt tõendatud uudislahendusi toitmisravis leidub, siis pakume teile kuulamiseks-vaatamiseks Dr Norbert Nageli videoloengut Remune™. The Science behind the formula. Vaid lühikese veerandtunni jooksul saate kiire ülevaate, mis teeb Remune eriliseks ja kuidas te saate selle abil alatoitumuse probleemiga patsiente aidata.