Remune on konkursi Terviselemmik 2022 võitja

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Remune on konkursi Terviselemmik 2022 võitja

B. Brauni ravitoitude valiku üks põnevamaid tooteid, uuenduslik virsiku- ja vaarikamaitseline ravitoit Remune™ on saanud olulise tunnustuse!

Remune on kompleksne ravitoit inimestele, kelle tavatoidu tarbimine on mingil põhjusel piiratud või kes söövad ühekülgse koostisega toitu. Põhjuseks võib olla vähiravi, dementsus, isutus, viibimine haiglaravil või rasked kroonilised haigused nagu tsüstiline fibroos või COVID-19 infektsioonist taastumine ja palju muud. Kuna enamik haiglas pakutavaid suukaudseid ravitoite meenutavad maitselt ja tekstuurilt jogurtit, siis on patsiendid neist piima baasil tehtud toitudest sageli tüdinenud ning eelistaksid vaheldust ja uusi maitseid. Puuviljamaitseline värsket smuutit meenutav Remune täidab selle lünga.

Kevadel esitasime Remune ravitoidud ajakirja Tervis Pluss tervisetoodete konkursile. Pärast kolm kuud kestnud toodete testperioodi langetas 40 liikmest koosnev žürii otsuse. Hindajate hulka kuulusid nii spetsialistid kui tervisetooteid tarbivad vabatahtlikud. 

Septembris sai selgeks, et meie Remune on saanud kõrge tunnustuse osaliseks, virsiku- ja vaarikamaitseline ravitoitu Remune™ osutus TERVISELEMMIK 2022 konkursi võitjaks

Võit saavutati kategoorias „Parim tervisetoode 2022“. Mõned kommentaarid žürii liikmetelt:

  • „Loomuliku maitsega, nagu olekski lisatud värskeid virsikuid või vaarikaid.“
  • „Mõnus ehe virsikumaitse. Ravitoidu puhul on hea maitse ja tekstuur väga olulised.“
  • „Tugev vaarikamaitse, pole tunda „sünteetilisust“, tekstuur meeldiv ja ühtlane, sisaldab oomega-3-rasvhappeid, mis leevendavad põletikku ja aitavad kiiremini taastuda.“

Remune on tetrapakis eheda puuviljamaitsega kõrrejook, mis aga erinevalt tavalisest puuviljamahlast või smuutist on kõrge valgusisaldusega ja madala glükeemilise indeksiga ning sisaldab eriti rikkalikult D-vitamiini ja väärtuslikke oomega-3-rasvhappeid (EPA ja DHA). Remune laktoosisisaldus on madal (alla 0,1 g/100 ml), mistõttu ta sobib enamasti ka neile, kes piimatooteid tarbida ei saa.

Remune pakenditelt leiate peagi rohelise võitjamärgise. Remune ravitoite ja ka teisi suukaudseid toitmispreparaate saate soodsalt otse koju või pakiautomaati tellida siit.