Väärt toit väärikas eas

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Remune product picture

Väärt toit väärikas eas

Maailm vajab elusügisesse jõudnute rahu, küpsust ja mõistmist, et tasakaalustada intensiivseid noori tormlejaid, kes elu edasi viivad. Loodus on õiglane. Kui ta võtab meilt midagi ära, siis annab ta teise peoga midagi muud vastu, et balanss püsiks. Kogu elu on üks lakkamatu tasakaalu hoidmine. Arstid nimetavad seda homöostaasiks.

Elu ei seisa paigal, me muutume lakkamatult. Ennustatakse, et senine paradigma on peagi muutumas, mis tähendab, et küpse eaga kaasnevaid seisundeid hakatakse nägema hoopis väärtuste lisandumisena.

Tõsi, eakaks saamise loomulik osa on paraku ka tähelepanu, mälu, nägemistaju, lihasjõu ja immuunsuse muutumine. Sellelgi on oma mõte, sest kui välise maailmaga kiiret suhtlemist taganud funktsioonid nõrgenevad, sunnib see pöörduma rohkem sisekosmosse ja muudab meie maailmataju igavikulisemaks ning rahulikumaks. Sellele aga, et me aktiivset kontakti välismaailmaga enneaegselt ei kaotaks, saame ise kaasa aidata liikuva eluviisi, vaimuerksust toetavate harjumuste ja kehale sobiva toitumisega.

Pole olemas üht ja ainust tervislikku toitumist. See, mida su keha vajab, sõltub su pärilikkusainest, eluviisist, jah, ka vanusest. Mingist hetkest hakkab lihasjõudlus ja -mass loomulikult vähenema ja suureneb risk haigestuda kroonilistesse põletikulistesse või keha taandarengut põhjustavatesse haigustesse. See on tõenäosus, mille realiseerumisele annavad hoogu või tõmbavad pidurit sinu toitumisvalikud, kuid mitte paratamatus.

Arstidele ja uurijatele on silma jäänud, et aju enneaegse vananemisega kipub kaasas käima madal oomega-3 rasvhapete ja D-vitamiini tase kehas.Selle tagasipööramiseks on soovitatud regulaarselt kasutada kalaõli sisaldavaid ravitoite, mis parandavad aju funktsiooni. Pole imerohtu, mis kõik kehvade toiduvalikute tagajärjed ühe hetkega heastaks, kuid on olemas nutika koostisega ravijook Remune™, mis aitab elujõudu kaotavate eakate menüüd õiges suunas tasakaalustada.

Konkursi Terviselemmik 2022 võitja Remune™ päevaannus sisaldab hea protsendiga kergesti omastatavat vadakuvalku, ööpäevaks vajaliku koguse D-vitamiini ja suures koguses oomega-3 rasvhappeid kalaõlist, aga maitseb seejuures kui värske vaarikasmuuti või koorejäätisest ja virsikutest jäätisekokteil!

Kui eluisu väheneb, taandub tihti ka söögiisu. Isutuse peletamiseks ei ole üht head lahendust, ehkki soe hommikupuder marjadega või lemmiktaldrikule serveeritud ahjus küpsetatud kala õhtul kõlavad hästi. Aga kui su vanavanem elab üksi või pole pliidiga sinasõber ning unustab toidukorrad sageli hoopis ära, siis võid poetada järgmisel külaskäigul tema külmkappi mõned pakid Remune™ puuviljamaitselist kõrrejooki, mis sobib hästi nii vahepalaks kui muu toidu kõrvale.

Haigustest, mille puhul teadusuuringud Remune™ soodsat mõju kinnitavad, võib välja tuua kasvajahaigusi ja kopsuhaigusi. Arstid on saanud suurepärast tagasisidet Remune™ jooki haigusjärgselt tarvitanud COVID-19 nakkusest taastujatelt. Siiski selleks, et ravitoidu head mõju kogeda, ei pea olema haige. Loomuliku vananemisega kaasnev lihasjõudluse langus, lihaste kõhetumine ja isutus on tüüpiline seisund, millesse täiendav toitmisravi sekkub. Planeerides targalt eakohast toitumist ning lisades sinna ravitoidu näol puuduolevad elemendid (valk, D-vitamiin, oomega-3 rasvhapped) taastub lihasjõudlus, paraneb eaka käte ja jalgade tugevus ja tasakaal, mis omakorda vähendab kukkumisohtu. Kellel on nõrgad kopsud, saab preparaadist tuge oma hingamislihastele. Selge, et ravida on hea, kuid ennetada veel parem. Korrigeerides tasakaalustamata toitumist varakult, lisab see elule mitte lihtsalt aastaid, vaid elurõõmsaid aastaid.

Loe toitumisest rohkem meie veebist toitmisravi.ee.