Prontosan® ja suvine haavade esmaabi

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Prontosan® ja suvine haavade esmaabi

Soojal suvel on inimesed aktiivsemad ja uljamad ning liiguvad palju ringi, mis toob paratamatult kaasa ka traumade ja haavade suurenenud riski. Mida sel puhul apteegist abiks võib leida? Riiulitel torkavad esimesena silma rohelise logoga ja helesinistes toonides kujundatud etikettidega Prontosani haavatooted. Kui Prontosani rohkem kui viisteist aastat tagasi Eestis aktiivselt kasutama asuti, levis kuuldus selle haavahooldusvahendi erilisest võimest haavu kiiresti parandada eelkõige seetõttu, et tänu Prontosanile said paranemishoo sisse mitmed veeni- või diabeedihaavandid, mis seni lootusetuks tunnistatud olid. Läks mõnevõrra aega, enne kui harjuti, et see uudne vahend on sama tõhus ka traumahaavade, põletuste ja aeglustunud paranemisega operatsioonihaavade ravis.

Tänaseks on Prontosan® haavasprei müügil igas apteegis ning aukohal igas korralikus esmaabikapis, sest see puhastab kiiresti ja tõhusalt kõiki erinevaid nahavigastusi ja haavu, sobides nii esmaabiks kui hilisemaks haavahoolduseks. Prontosan® haavageel aga ravib kiiresti nii haavad kui I-II astme põletused (mille tunnuseks on punetus ja villid) ning sobib ka päikesepõletusele. Prontosani tooted sobivad nii lastele, täiskasvanuile kui eakatele, samuti saavad neist abi kodu- ja lemmikloomad.

Igasugune haava esmaabi algab haava loputamisest ja puhastamisest, sest ainult puhas haav paraneb. Kusjuures Prontosan® sobib selleks puhastuseks ideaalselt, kuna ei sisalda alkoholi, ei kipita, lõhustab haava biokilet ja eemaldab haavast tõhusalt bakterid, olles samal ajal leebe haava sulgeva granulatsioonkoe rakkude vastu. Kokkuvõttes kiirendab see kõik haava paranemist.

Kui tahad kindel olla, et Prontosan® sobib just sinu haavale, loe lisainfot lähemalt siit. Prontosani veebileht on hiljuti läbinud uuenduskuuri ja sisaldab rikkalikult infot nii haavaravivahendi kasutajale kui spetsialistile. Kui aga arvad olevat paras aeg tellida Prontosani haavaravivahendite komplekt oma kodusesse esmaabikappi, siis külasta e-poodi.