Vitalimedi valgupulbrid

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

B. Brauni e-poes ja e-tellimises on saadaval Vitalimedi valgupulbrid

B. Brauni e-poes (erakliendile) ja e-tellimises (ärikliendile) on nüüdsest saadaval Vitalimedi EvoForte valgu- ning EvoPlus vadakuvalgupulbrid. Vegantooteid eelistavatele huvilistele on heaks uudiseks EvoVegan hernevalgupulbrid.

Vitalimedi EvoForte vadakuvalgupulbreid leiab virsiku-, kohvi-, mustika-, kakao- või laimimaitselisena, imelist segu pakub ingveri-basiiliku-sidrunimaitseline pulber.

Vitalimed EvoForte on looduslike maitseainete ja taimeekstraktidega kontsentreeritud (85%) vadakuvalgu isolaadi pulber vabapidamisel lehmade piimast, mis aitab katta suurenenud valguvajadust. Pulber sisaldab kõrge bioloogilise väärtusega valku ja sellel on väga hästi tasakaalustatud aminohappeline koostis. Tegu on suhkru-, rasva- ja gluteenivaba tootega, mis on magusainega ja madala laktoosisisaldusega. Toode sobib suurepäraselt menüü täiendamiseks valguga, et ennetada liikuvuse kadu ja säilitada luu- ning lihasmassi.

EvoForte on müügil 350-grammises purgis, mis on piisav 15 portsjoniks. 23 grammis pulbris on 20 grammi valku (85%). 23 grammi pulbrit on soovitatav segada 200 ml veega, päevane tarbimine võib olla 1-3 portsjonit.

Maitsestamata toodetest on saadaval Vitalimed EvoPlus valgupulber. Vitalimed EvoPlus on lahustuv valgupulber, mis on valmistatud vabapidamisel lehmade piimast ning aitab samuti katta suurenenud valguvajadust. EvoPlus on saadaval 165-grammises purgis, mis on sobiv 15 portsjoniks. 11 grammis pulbris on lausa 10 g valku. EvoPlusi eeliseks on madal kalorsus (kõigest 40 kcal portsjoni kohta). EvoPlus sobib hästi supi või pudru sisse, kuid toit ei tohi segamise hetkel olla liiga kuum.

Klientidega suheldes on esile kerkinud Vitalimed EvoVegan hernevalgupulbrid, mis on saanud väga head tagasisidet. Vegantoodetest on valikus kohvi- ning kirsimaitseline hernevalgupulbrid. EvoVegan tooted on laktoosivabad ning sobivad piimavalgu talumatuse korral, samuti sojavalgu talumatuse puhul. Valgupulber on taimsest allikast (hernes). EvoVegan pulbrid on saadaval 350-grammistes purkides, milleks jagub 14 portsjoniks. 25 grammi pulbrit soovitatakse segada 250 ml (toasooja) veega.

Osta Vitalimedi e-poest (eraklient) või e-tellimisest (äriklient).