Mis on Prontosan®?

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Prontosan Wound Gel

Mis on Prontosan®?

Prontosan® on leebe ja valuvaba tõhus abivahend haavade puhastamiseks ja sidumiseks.

Haavad on õrnad, sageli valusad ja vajavad asjatundlikku kohtlemist.

Haavahooldusvahend tuleks valida selline, mis ei kahjustaks uusi arenevaid rakke, mis aitavad haaval sulguda. See ei tohiks kipitada ega lisada niigi valusale haavale valu. Seetõttu tasub eelistada veepõhiseid haavatooteid. Haavapuhastusvahend ei tohi sisaldada alkoholi. Muidugi peaks haavaravi olema efektiivne ja toimima kiiresti.

Prontosan® kiirendab haava paranemist, puhastab haavad tõhusalt ja hoiab haava ning põletuse pinna paranemisprotsessis niiskena, sest haav vajab niiskust täpselt samamoodi, nagu lilled vajavad kastmist.

Prontosan® soodustab ägedate ja krooniliste haavade, haavandite ja põletuste paranemist, vabastab saastunud haavad biokilest ning vähendab armistumishäireid.

Prontosan® haavaloputuslahus, haavasprei ja geelid sobivad ägedatele haavadele, nagu näiteks marrastused, villid, torke-, rebimis-, hammustus- ja muljumishaavad, halvasti paranevad operatsioonihaavad ning I-II astme põletused. Samuti on need mõeldud kroonilistele haavanditele nagu veenihaavandid, diabeetilised haavandid ja lamatised.

Prontosani sarja kuulub ka Prontosan® haavapuhastuspadjake. Mikrofiibertehnoloogia abil puhastakse haav haavakatust ja elutust koest kiiresti ja noort granulatsioonkude säästes.

Haava paranemise kulg ja kiirus sõltuvad varakult alustatud paiksest ravist ning õigest valitud haavahooldusvahendist.