NutriTalks! ToitmisJutud! Võimalus täiendada oma teadmisi kliinilises toitmises!

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

NutriTalks! ToitmisJutud! Võimalus täiendada oma teadmisi kliinilises toitmises!

NutriTalks 2022
B. Braun Nutrition Therapy - Improving life together

Meil on hea meel kutsuda teid maikuu teisel dekaadil toimuvale rahvusvahelisele tervishoiutöötajate veebiseminarile kliinilise toitmise teemadel. See on suurepärane võimalus täiendada oma teadmisi kliinilises toitmises! Ingliskeelne koolitus on tasuta ja see korraldatakse koostöös B. Braun Aesculap Academy’ga.

Valikus on kaks maikuu päeva: 12. (neljapäev) ja 13. (reede) mai 2022. Osaleja saab valida just selle päeva või kellaaja, mis talle kõige rohkem sobib. Et katta kõiki ajavööndeid ja pakkuda osavõtjaile ajalist paindlikkust, siis kordab reedene päev neljapäevast programmi peegelpildis.

See väga põhjalik teraapiakoolitus sisaldab põnevat programmi kliinilise toitmise valdkonna teemadest ja on heal teaduslikul tasemel, pakkudes värskeimat erialateavet. Esinejaiks on kliinilise toitmise parimad eksperdid prof. Michael Adolph Saksamaalt Tübingeni ülikooli kliinikust, dr Riccardo Cavvialanza Itaaliast, dr Ione de Brito-Ashurst Ühendkuningriigist, dr Lauren Hill Lõuna-Aafrikast ning dr Philippe Fauqué Prantsusmaalt. Peale nende on B. Brauni poolt esinejate listis dr Norbert Nagel ja dr Ben Weise. Lisaks loengute kuulamisele saavad osalejad külastada virtuaalset näitust kaasaegsetest kliinilise toitmise abivahenditest.

NutriTalksi seekordsed loengud käsitlevad nii parenteraalset toitmist intensiivraviosakonnas kui kodust kliinilist toitmist. Samuti tuleb vaatluse alla toitmisravi konkreetsete kliiniliste seisundite puhul, nagu näiteks stoomipatsiendid, onkoloogilised ja dialüüsravi patsiendid. Teema võtab kokku ülevaade valgulisandite tähtsusest kliinilises praktikas.

Juuresoleva lingi alt leiate NutriTalksi seekordse ürituse programmi, mille abil saate välja valida teile enim huvi pakkuvate loengute ajad. Ootame osalema kõiki tervishoiutöötajaid, arste ja õdesid, kes vajavad oma igapäevatöös lisateadmisi kliinilisest toitmisest.

Registreerimine on juba avatud. Registreerimiseks palume klõpsata SIIA.