TURVALISED TOOTELAHENDUSED URIINIPIDAMATUSEGA PATSIENTIDELE

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Turvalised lahendused krooniliste ja ägedate uroloogiliste probleemidega patsientidele

Uroloogilisi haigusi esineb miljonitel inimestel üle maailma. Need vaevused ei sõltu vanusest ega soost. Neid esineb lastel, teismelistel, täiskasvanuil, eakatel, meestel, naistel, puuetega inimestel ja ka muidu tervetel inimestel, kes on haiglas või kodusel ravil.

Patsiendid, kellel on seljaaju vigastuse, neuroloogilise kahjustuse, kaasasündinud väärarengu või vanuse tõttu krooniline probleem, vajavad tooteid, mis parandaksid nende igapäevast elukvaliteeti, andes neile võimaluse jätkata aktiivset kooli- või tööelu ning sportimist. Seetõttu pakume Actreen® sarja vaheaegadega enesekateteriseerimiseks mõeldud kateetreid, mis on ambulatoorsele patsiendile suureks abiks.

Akuutsete haiguste puhul, mis vajavad haiglaravi, oleme tervishoiutöötajaile usaldusväärseks partneriks, pakkudes ohutustooteid nagu Ureofix® ja Cystofix®, mis on ühed paremad uriinihulga mõõtmise ja suprapubikaalse põiedrenaaži tooted kasutamiseks intensiivravi ja erakorralise meditsiini osakondades.

B. Braun pakub nii akuutsete kui krooniliste probleemide puhul ohutustoodete terviklahendusi, mis on vastavuses uroloogias kehtivate suuniste seatud protokolli- ja materjalinõuetega ning arvestavad tervishoiu ja patsiendisõbralikkuse aspekti.

Põiekateetrite kohta leiab rohkem infot SIIT!