Tarneaegade võimalikud kõikumised

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Tarneaegade võimalikud kõikumised

Praegune olukord esitab kaubandusele üha suuremaid väljakutseid. Olles veel toibumas koroonapandeemiast ja kohanemas selle tagajärgedega, seisame lisaks silmitsi Ukraina sõjast tulenevate keeruliste olukordade ning ettenägematute sanktsioonidega.

Kõige enam mõjutavad tänast majanduskeskkonda energiahindade jätkuv tõus ja pidevad häired toorainete kättesaadavuses ning erinevad logistilised probleemid, nagu konteinertranspordi järsk hinnatõus, transporditeede katkemine, mahtude piiratus ja sektori tööjõupuudusest tulenev vähenenud võimsus.

Kuigi B. Braun töötab pidevalt tarnekindluse tagamise ja olukorraga seotud majanduslike tagajärgede mõju vähendamise nimel, mõjutavad eeltoodud põhjused ka meie tegevust olulisel määral.

Seetõttu võivad tarneajad olla tavapärasest pikemad ja kõigi toodete puhul ei saa me alati konkreetset tarneaega garanteerida. Anname endast parima, et hoida tarnete hilinemised võimalikult väikesed, kuid peame tunnistama, et see ei ole alati võimalik. Olulistest hilinemistest püüame teavitada nii varakult kui võimalik.