Tippklassi infusioonisüsteem veterinaarpatsientide turvaliseks raviks

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Tippklassi infusioonisüsteem – asendamatu veterinaarpatsientide turvaliseks raviks

Tänapäeva veterinaarmeditsiini on raske ette kujutada ilma adekvaatse infusioonravita. Infusioonilahuste manustamise eesmärgiks on rahuldada neljajalgse patsiendi vedelikuvajadus, korrigeerida elektrolüütide ja happe-leelistasakaalu häireid, manustada toitaineid ja/või ravimeid.

B. Brauni infusioonisüsteemid on aastakümneid tuntud kui kvaliteetsed ja kasutajasõbralikud tooted. Need on turvalised patsiendile ja hoiavad kokku kasutaja aega. Infusioonisüsteemide väljatöötamisel on mõeldud ka kõige väiksematele nüanssidele nagu kaheosaline tilgakamber, bakteriaalse filtriga õhuklapp (klaaspudelitele) ja pikk oranž rullik mitme lisafunktsiooniga.

Pikka rullikut on mugav käsitseda, tilgakiiruse seadmine on täpsem. Ka on rullikul sälk vooliku fikseerimiseks, kui on vaja enne patsiendiga ühendamist ravimiannus tilgajalale ootele panna. Rulliku sees on pesa tilguti teraviku peitmiseks pärast infusiooni, et tarviku utiliseerimisel töötaja end sellega kogemata ei vigastaks. Rulliku oranž värvus annab garantii, et tegemist on rõhkinfusiooniks (kuni 2 baari) sobiva infusioonisüsteemiga.

Brauni infusioonisüsteemid on toodetud lateksi- ja ftalaadivabast keskkonnasõbralikust materjalist (ei sisalda DEPHd) ning on hea läbipaistvusega ja maksimaalselt elastsed.

B. Braun on infusioonisüsteemide maailma innovaator, kes asus esimesena tootma unikaalseid Safeset-tüüpi infusioonisüsteeme, millele on tavasüsteemiga võrreldes lisatud kaks filtrit: PrimeStop ning AirStop.

PrimeStop filter asut infusioonivooliku patsiendipoolses otsas, see võimaldab süsteemi täita automaatselt ega lase infusioonilahusel täitmise ajal välja tilkuda. Tänu PrimeStop filtrile on süsteemi täitmine kiire ja hügieeniline, infusiooni ettevalmistamiseks kuluv aeg lüheneb tunduvalt. Nii on assistendil võimalik ette valmistada korraga lühikese aja jooksul mitu infusiooni, kuna PrimeStop hoiab ravimilahuse suletud süsteemis kuni kanüüliga ühendamiseni. Roheline hüdrofoobse membraaniga kaitsekork ei lase ravimil lekkida ja kaitseb mikroobse saastumise eest. PrimeStop hoiab kokku aega!

AirStop filter asub tilgakambri põhjas ja vähendab õhkemboolia riski, kuna ei lase pakendi tühjenemise järel süsteemil tühjeneda, vaid peatab lahuse liikumise tilgakambri põhja nivool. Kui on vaja süsteem tõsta ümber uuele lahusepakendile, saab seda teha mugavalt ja ohutult. See aitab kokku hoida aega, mis muidu kulub sagedasele tilga kontrollimisele. Filtril tilgakambri põhjas on veel teinegi ülesanne: püüda kinni lahuses olevad vähemalt 15 μm osakesed. AirStop annab kasutajale meelerahu!

Kindla kinnituse kanüüliga tagab Luer-lock ühendus. Ühendage voolik kanüüliga ja keerake see kiire liigutusega kinni. Vooliku juhuslik lahtitulek ei ole enam võimalik.

Sageli on põhilahusele vaja lisada täiendavalt erinevaid ravimeid. Kõikidel kanüülidel eraldi süsteporti pole. Samuti on kanüüli süstepordi korgi avamine ja sulgemine mõnikord ärevale, rahutule või agressiivsele neljajalgsele patsiendile liialt häiriv ja ebamugav toiming. Seetõttu on mugavam ravimite täiendavaks lisamiseks kasutada hoopis infusioonisüsteemi Y-haru. B. Brauni 210 cm pikkusel infusioonisüsteemil Intrafix® Safeset Y-Caresite™ tootekoodiga 4063004C on selline lisasüstekoht olemas.

Y-Caresite süstekohaga süsteem on unikaalne selleski mõttes, et selle sulgemiseks ei kasutata tavalist keermega korki, mis rahutu patsiendi puhul kergesti kinnastatud käte vahelt põrandale võib pudeneda. Süstekohal on nõelavaba süstimist võimaldav Caresite™ ühenduslüli, mille klapp avaneb ja sulgub ainult siis, kui sellega ühendada nõelata süstal, muul ajal säilib steriilsus ja suletud süsteem.

210 cm pikkuse voolikuga infusioonisüsteem on enamiku veterinaarpatsientide puhul piisav ilma Heidelbergeri pikendust lisamata, millega jällegi hoitakse kokku infusiooni ettevalmistuseks kuluvat aega ja raha. Eriti mugav on 210 cm pikkust süsteemi kasutada statsionaaris viibivatel loomadel või pikaajalise infusiooni teostamiseks.

Intrafix® Safeset Y-Caresite 210 cm infusioonisüsteemi ja rohkesti teisi kliinikutarvikuid leiate ööpäevaringselt meie e-tellimisest, kus on ühtlasi tootekirjeldused ja -fotod. Samuti vastavad teie kõnedele igal tööpäeval 8:30-17 ka meie klienditeenindajad.