Ettevaatusabinõud elektrostimulatsiooniseadme kasutamisel

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Ettevaatusabinõud elektrostimulatsiooniseadme kasutamisel

Accel-Heal seadmega võib kasutada vaid kaasas olevaid elektroodpatju. Kasutada ei tohi ühtegi pakendis mitteolevat pikendusjuhet, kaablit või ühendust. Nende kasutamine võib kahjustada seadme elektromagnetilist kiirgust või häirekindlust, nii et seade ei pruugi õigesti töötada. Kuna tegemist on elektriseadmega, tuleb seda alati hoida kuivas.

Kui 12-päevane ravikuur on lõppenud, tuleb seade kasutusest kõrvaldada. Seadet ei tohi visata olmejäätmete hulka, vaid see tuleb anda kõrvaldamiseks tervishoiutöötajale.

Seadme kasutamise vastunäidustusteks või piiranguteks on südamehäired või implanteeritud südamestimulaatori kasutamine, rasedus, tõsised haigused (nt kasvajad) ja epilepsia. Kahtluse korral pidage nõu tervishoiutöötajaga.  Ka ei tohi elektroodpatju asetada purunenud kapillaaride, varikoossete veenide ega peamiste arterite peale. Seadme kasutamiseks peab patsient olema vähemalt 18-aastane. Seadet tuleb hoida lastele kättesaamatus kohas. Täpsem info seadme pakendis olevas kasutusjuhendis.