KKK. Patsientide küsimused

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

467696289

KKK. Patsientide küsimused

·        Kui kiiresti ilmnevad Accel-Heal Solo seadme kasutamisel tulemused?

Accel-Heal Solo ergutab haava loomulikku paranemisprotsessi. Selle tulemusena taaskäivitub haava paranemine. Valu, haavaeritise ja turse vähenemist võib märgata juba mõned päevad pärast ravi alustamist.

·        Mis tunne on Accel-Heal Solo ravikuuri ajal?

Accel-Heal Solo tekitatud elektriimpulsid on subsensoorsed, mis tähendab, et tavaliselt ei ole neid tunda. Mõnikord võite te siiski tajuda kerget kipitustunnet. See on normaalne ning sellepärast pole vaja muretseda. Ravi ajal Accel-Healiga ei tohiks te kindlasti kogeda mingit valu ega ebamugavustunnet. Kui see peaks siiski juhtuma, tuleb seade välja lülitada ja elektroodipadjakesed kohe eemaldada.

·        Kas ravi segab minu igapäevaseid toimetusi?

Ei. Accel-Heal on väike, kaasaskantav ja diskreetne. See tähendab, et seadme saab peita haava katva sideme keerdude vahele või riiete alla, nii et saate jätkata oma tavapäraseid tegevusi.

·        Kui suur on Accel-Heal seade?

Accel-Heal on väike, kaasaskantav ja diskreetne seade, mille mõõdud on vaid 7 x 4 x 2 cm.

·        Kas kõik patsiendid peavad läbi tegema terve 12-päevase ravikuuri?

Jah. Olenemata haava suurusest tuleb tingimata läbi teha 12-päevane ravikuur. Enamiku krooniliste haavandite puhul on positiivsete tulemuste saamiseks vajalik üks ravikuur.

·        Kas ma võin elektrostimulatsiooniseadmega käia duši all?

Tegemist on elektriseadmega. Tuleb tagada, et seade jääks täielikult kuivaks! End duši all pestes tuleb seade ajutiselt eemaldada ja pausile panna. Teine võimalus on haav ja haavaümbrus katta täiesti veekindlalt nii, et haavaside, elektroodipadjakesed ja seade ei saaks märjaks.

Kas ma võin seadme pärast ravikuuri lõppu tavaprügi (segaolmeprügi) hulka visata?

Ei. Accel-Heal Solo on elektriline meditsiiniseade, mida ei tohi visata olmeprügisse. Kasutatud seadmed tuleb desinfitseerida ja hävitada elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmete direktiivi kohaselt. Patsiendid saavad seadmed hävitamiseks viia elektroonikajäätmeid vastu võtvasse jäätmejaama või võtta ühendust seadme müüjaga selle tagastamiseks.

·        Kuidas kinnitada Accel-Heal Solo seade keha külge?

Elektroodipadjad kinnitatakse nahale pindmise haavasideme alla. Seadme saab peita haavasideme või riiete alla, nii et saate jätkata oma tavalisi tegevusi. Seade on ka piisavalt väike, et seda saaks näiteks diskreetselt taskusse pista.

·        Mis juhtub pärast 12-päevase ravikuuri lõppu?

Pärast ravikuuri lõppu tuleb teil jätkata oma tavapärase haavaraviga, sh kompressioonraviga.

·        Mis saab siis, kui mu haav ei näita paranemise märke?

Arutage seda õega, kes teie haava seob. Ta võib suunata teid veresoontekirurgi või nahaarsti juurde. Kaaluda võib ka teistkordset ravi Accel-Healiga.

·        Kas Accel-Heal Solo seadet võib kasutada koos kompressioonraviga?

Jah.

·        Kas Accel-Heal Solo seadet saab välja lülitada?

Seadet saab panna ajutiselt pausile (näiteks pesemise ajaks), kuid võimaluse korral tuleks seda hoida kogu ravikuuri vältel sisse lülitatud asendis.