Kuidas Accel-Heal toimib?

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Kuidas Accel-Heal toimib?

Accel-Heal Solo seadmel on eelhäälestatud automaatne programm, mille alusel saadetakse haava subsensoorseid (meeltega tajumatuid või vähetajutavaid) elektriimpulsse. Seade kohandub automaatselt konkreetsele patsiendile nii, et edastatav ravi oleks just tema olukorras maksimaalselt tõhus alates seadme sisselülitamise hetkest.

Looduslikult ehk tavapäraselt esineb haava piirkonnas alati väike elektrilaeng. See laeng mõjutab haava keerulist paranemisprotsessi, kuna annab piltlikult öeldes haavapõhja rakkudele signaali „minna paranemisrežiimi“.(24)

Arvatakse, et kroonilistel haavanditel selline elektrilaeng puudub – seega peetakse võimalikuks, et elektrostimulatsiooni rakendamine asendab loomulikku stimulatsiooni ergutades paranemist.(10)

Accel-Heal seade leevendab valu ja ergutab paranemist mõjutades otseselt haavapõhja ja selle ümbruse rakke. Tekkinud rakumuudatused viitavad sellele, et Accel-Heal näib summutavat põletikuprotsessi, mis kroonilistes haavades reeglina esineb. Juhtumiuuringud on toonud välja, et visuaalselt kogetav põletiku vähenemine haavas ilmneb juba kõigest 7 päeva pärast ravi alustamist Accel-Heal seadmega.(14)