Kuidas ravi jätkub?

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Senior couple meeting financial adviser for investment

Kuidas ravi jätkub?

Kui elektroodipadjakesed on kohale asetatud ja seade sisse lülitatud, kandub elektriline stimulatsioon haava automaatselt ega vaja mingit patsiendipoolset sekkumist 12 päeva jooksul. Seade on ühekordselt kasutatav ja seda ei tohi kasutada korduvalt. Seadet kasutatakse ühel patsiendil 12 päeva järjest ja seejärel kõrvaldatakse see kasutusest. Accel-Heal Solo on mõeldud ainult individuaalseks kasutamiseks, seda ei tohi jagada teiste patsientidega.

12-päevase raviperioodi jooksul ei ole seda vaja patsiendi küljest lahti ühendada. Kui siiski on vaja ravi pausile panna, siis saab seda ajutiselt teha. Paus ei tohiks kesta üle 2 tunni. Selle aja möödudes peab patsient olema valmis ravi jätkama. Sõltuvalt sellest, kui palju raviperioodi jooksul pause on tehtud, pikeneb raviperioodi kogupikkus vastavalt. Kui kõik ettenähtud aktiivsed seansid on teostatud, lülitab seade end välja. Täpsema info leiate seadmega kaasas olevast eestikeelsest kasutusjuhendist.

Pakendis on 12 elektroodpadja ja 6 alkoholilappi, et vajadusel raviperioodi ajal elektroodpatju vahetada ja nende all olevat nahka puhastada. Elektroodpadja asetamise ajal peab nahk olema puhas ja kuiv.