Reisimine, kui teil on stoom

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Reisimine, kui teil on stoom

Kui reisite lennukiga, tuleks stoomitarbeid tingimata hoida käsipagasis, mille saate lennuki salongi endaga kaasa võtta. Seda juhuks, kui äraantav pagas hilineb või sootuks kaduma läheb, et ei tekiks halbu üllatusi. Samuti soovitame igale reisile võtta kaasa piisav varu stoomikotte, kui te pole kindel, et kotid, mida te olete harjunud tellima ja kasutama, on kättesaadavad riigis, kuhu te reisite.

Kuna harjumuspäratu toit ja toidu valmistusviisid võõrastes riikides võivad tavapärasest kergemini põhjustada kõhulahtisust, võtke varuks kaasa rohkem kotte, kui te tavaliselt olete harjunud kasutama. Reisides soojale maale või kuumade ilmadega peab lisaks arvestama, et kuumas higistab nahk rohkem ja kotte võib kuluda enam.

Harjutage juba enne reisi stoomikoti vahetamist ebamugavates tingimustes, seda võib vaja minna, kui stoomikotti tuleb vahetada lennuki või rongi kitsas tualetis või hoopiski väliolukorras, näiteks metsas või telgis.

Autoga reisides tuleb stoomitarbeid hoida auto kõige jahedamas ja varjulisemas kohas, sest liim ja mõned materjalid (plast) võivad kuumaga sulama hakata. Auto kindalaegas ei ole kindlasti stoomitoodete hoidmiseks sobiv koht, sest armatuurlauale paistev päike kütab selle kuumaks.