Toitmise abivahendid

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Toitmise abivahendid

Sondiga patsientid vajavad sondiga ühilduvaid manustamissüsteeme või toitmissüstlaid.

Mõningatel juhtudel on ka kodusel toitmisravil võimalik kasutada spetsiaalset toitmispumpa. Toitmispumba annab lepingu alusel koduseks kasutamiseks haigla toitmistiim.

Mis on ENFit®?

Patsientide turvalisuse tagamiseks on B. Braun teinud koostööd ülemaailmse enteraalse toitmise abivahendite tarnijate liiduga (GEDSA), et toetada uuele ISO standardile vastavate väikese läbimõõduga ENFit® ühenduslülide juurutamist praktikasse.

ISO 80369-3 seerias on määratletud uuele ENFit® standardile vastav sonditoidu manustamissüsteemide konstruktsioon. Sellega on ENFit® tüüpi ühenduslüli seatud enteraalse toitmise tarvikute uueks rahvusvaheliseks standardiks.

ENFit® ühenduslüli on spetsiaalselt mõeldud sonditoidu manustamissüsteemi ühendamiseks patsiendi toitmissondiga. Spetsiaalne ühenduslüli suurendab patsiendi turvalisust ning aitab vältida riski, et õde võiks kogemata sondi asemel ühendada sonditoidu manustamissüsteemi veeniteega.

Manustamissüsteemi patsiendipoolse otsa ENFit® ühenduslüli on female-tüüpi ja seda saab ühendada üksnes patsiendi toitmissondi male-tüüpi ühenduskohaga. Enteraalse toitmise süstlad, millel on samuti female-tüüpi ENFit® ühenduslüli, sobivad kokku vaid manustamissüsteemi kolmikraani pordiga või süsteemi male -tüüpi ühenduslüliga.

Tänu uutele Nutritub ENFit® sondidele on B. Brauni ENFit® ühendusega toodete valik nüüd täielik.

Spetsiaalsed ühenduslülid vähendavad valesti ühendamise riski. „Lukk + võti“ konstruktsioon tagab turvalise ühenduse. Lilla värvikood võimaldab enteraalse toitmise tarviku kiiresti tuvastada.

Kõigil manustamissüsteemidel on turvalised ENFit ® ühendused. Üks ja sama manustamissüsteem sobib erinevatele sonditoidu pakenditele.