Ravitoidud joogina: dringid

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Ravitoidud joogina: dringid

Alatoitumus tekib sageli hiilivalt. Esialgu kujuneb isutus või kerge iiveldus. Haige hakkab toidukordi unustama ja vahele jätma.

Sellel hetkel muutub hästi tähtsaks toidu tõhustamine ehk rikastamine. See tähendab eeskätt toiduenergia ja valgu koguse suurendamist igapäevases toidus. Tõhustamine muudab tarbitava toidu energiatihedamaks ja toitainerikkamaks.

Üheks suurepäraseks tavatoidu rikastamise viisiks on ravijookide ehk drinkide kasutamine.

Nutricomp® Drink ravitoidud sobivad järgmistes olukordades:

  • Haiguse või ravi tõttu on kehakaal langenud või soovitakse kaalukaotust vältida.
  • Probleemid söömise, söögiisu või neelamisega. Neelamishäirete korral tuleks konsulteerida logopeediga, kes saab soovitada sobiva tekstuuriga toite ja jooke.
  • Pidevalt tavapärasest väksemate portsjonide söömine.
  • Söögitegemiseks pole aega või jaksu.

Nutricomp® Drink ja Nutricomp® Soup ravitoidud on täisväärtusliku ja tasakaalustatud toitainelise koostisega ning sisaldavad vajalikus koguses valke, rasvu, süsivesikuid, vitamiine ja mineraalaineid.

Sobivad täiskasvanuile ja üle 4 aasta vanustele lastele.

Energiarikas ravitoit tavatoidu lisana aitab toitumisseisundit kiiresti parandada. Nutricomp® Drink ravitoidud sisaldavad eriti rikkalikult oomega-3 rasvhappeid. Nutricomp® dringid on praktiliselt laktoosivabad.

Võimalik on valida kas kiudainetega või kiudaineteta toit. Ravitoitu-jooki tuleks juua aeglaselt, üks pudel umbes poole tunni jooksul, tehes lonksude vahele pause. Ravitoitu saab säilitada toatemperatuuril kuni +25 °C. Juba avatud pudelit tuleb säilitada külmkapis ja tarvitada ära 24 tunni jooksul.

Ravitoidu maitseomadused on parimad, kui pudelit hoolikalt loksutada ja drinki tarvitada jahutatult (võib valada ka klaasi jääkuubikute peale).

Nutricomp® Drink Plus
Nutricomp® Drink Plus kiudainetega
Nutricomp® Drink Renal dialüüsipatsiendile
Nutricomp® Drink Plus HP
Nutricomp® Drink 2,0 kcal kiudainetega