Ravitoitmisel kasutatavad valgupulbrid: Vitalimed Evo

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

Ravitoitmisel kasutatavad valgupulbrid: Vitalimed Evo

Vitalimed nimetus tuleneb sõnadest ’vital’ (elutähtis) ja ’med’ (viitab kasutamisele meditsiinis ravitoitmise osana). Vitalimed Evo valgupulbrid kujutavad endast kõrge bioloogilise väärtusega valgulisandit igapäevase menüü rikastamiseks. See on lihtne, kiire ja mugav tee toitumise parandamiseks.

Valgupulbrid sobivad täiendtoiduks nii igati tervetele inimestele, kelle menüüs napib valku, kui ka erinevate ägedate või krooniliste haiguste korral, mil valguvajadus tavapäraselt suureneb ning seda ei jõuta tavatoiduga katta.

Valgulisandi kasutamine aitab ennetada liikuvuse kadu, lihaste kõhetumist ja alatoitumust. Valgurikas menüü aitab vähendada vastuvõtlikkust erinevatele infektsioonidele (nakkustele). Valgupulbri kasutuselevõtt toetab kiiremat haigusest taastumist, mistõttu haiglas viibitud päevade arv väheneb.

Valgupulbrite sortiment on lai, valikus on üheaegselt nii vabapidamisel Šveitsi lehmade piimast saadud vadakuvalgupulbrid kui kontsentreeritud taimsel valgul põhinevad veganitooted.

Vitalimed EvoForte on looduslike maitseainete ja taimeekstraktidega kontsentreeritud vadakuvalgu isolaadi pulber, millel on hästi tasakaalustatud aminohappeline koostis. Madala laktoosisisaldusega valgulisand on gluteenivaba. EvoForte müügil 350 g purgis, mille sisust piisab 15 portsjoniks. Päevas on soovitatav tarbida 1-3 portsjonit. Avamata pakendi säilivusaeg on 21 kuud. EvoForte vadakuvalgupulbrid on maitsestatud. Valikus on rohkesti erinevaid maitseid, võite valida virsiku-, kohvi-, laimi-, kakao-, mustika- või ingveri-basiiliku-sidrunimaitselise valgulisandi vahel, et maitsed ei muutuks üksluiseks.

Kui soovite lisada valku toidule ega taha, et see mõjutaks näiteks hommikupudru, supi või magustoidu maitset, soovitame valida Vitalimed EvoPlus maitsestamata valgupulber 165 g purgis. Purgist saab 15 portsjonit valku, mille kalorsus on madal (kõigest 40 kcal portsjoni kohta).

Saame pakkuda teile sobivat toodet ka siis, kui teil on laktoosi-, piima- või sojatalumatus või te viljelete veganielustiili või eelistate taimetoitlust. Vitalimed EvoVegan taimsed valgupulbrid põhinevad hernevalgul ning on saanud kasutajatelt väga head tagasisidet. Veganitoodete valikus on kohvi- ja kirsimaitselised pulbrid 350 g purgis, millest jagub 14 portsjoniks.

Valgupulbrid on B. Brauni toitmisravi portfelli asendamatu osa, mistõttu pakume neid teile teiste ravitoitude kõrval meie e-poes. Toodet saate tellida kulleriga koju või pakiautomaati klõpsates alljärgnevas loetelus toodud toote nimel.

Vitalimed EvoForte vadakuvalgupulber, ingveri-basiiliku-sidrunimaitseline.
Vitalimed EvoForte vadakuvalgupulber, kakaomaitseline.
Vitalimed EvoForte vadakuvalgupulber, kohvimaitseline.
Vitalimed EvoForte vadakuvalgupulber, laimimaitseline.
Vitalimed EvoForte vadakuvalgupulber, mustikamaitseline.
Vitalimed EvoForte vadakuvalgupulber, virsikumaitseline.
Vitalimed EvoPlus piimavalgupulber, maitsestamata.
Vitalimed EvoVegan hernevalgupulber, kirsimaitseline. Veganitoode.
Vitalimed EvoVegan hernevalgupulber, kohvimaitseline. Veganitoode.

VITALIMED EvoForte

Dokumendi nimele vajutades laetakse arvutisse alla dokument PDF-kujul.

B. Braun Vitalimed valgupulbrid