Sharing Expertise #COVID19 VASTU

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

#wearebusy, sest meie kliendid on samuti

Koroonaviiruse pandeemia tõttu peab kogu tervishoiusüsteem ja inimesed väljaspool seda oma teadmisi jagama ja koostööd tegema. Ja seda me teemegi. Oleme kõik hõivatud sellega, mida me oskame, võitleme viiruse vastu ja tasandame kõverat.

Follow our company updates on LinkedIn

HÕIVATUD KÕVERA TASANDAMISEGA

Jah, #wearebusy, sest meie kliendid on samuti: parandades ja kaitstes inimeste tervist kogu maailmas. Peame #Covid19 pandeemiaga võtma õigeid meetmeid, et taga pidev päästevahendite varustamine, samal ajal kui meie kliendid võitlevad tervise eest esirindel. Oleme kõik hõivatud #flatteningthecurve. 

HÕIVATUD TOOTMISEGA

Jah, #wearebusy, sest meie kliendid on samuti: meditsiiniseadmete tootmine on eriti #Covid19 pandeemia ajal peamiseks prioriteediks. Töötame ööpäev läbi, et tagada oma lahenduste pidev varustamine. Täname toetuse eest kõiki kolleege ning meie partnereid ja tarnijaid. Vajame kogu maailma inimeste tervise kaitsmiseks ja parandamiseks kõiki.

Infusiooniteraapia lahenduste tootmine ööpäev läbi

Thore Heinemann on üks meie peakontori tootejuhtidest. Ta võiks praegu kodukontoris oma turundusplaanide kallal töötada. Selle asemel vahetas ta oma kontorilaua meie Infusomat®-i ja Perfusor® compact plus pumpade tootmise koosteliini hilisõhtuse vahetuse vastu. „Jõuan pärast vahetust keskööl koju ja mu lapsed äratavad mu järgmisel hommikul vara üles ning mu naine läheb tööle. Olen uhke, et panustan sel COVID-19 pandeemia ajal ühiskonda millegi väärtuslikuga,“ ütleb Thore. Tema ja mitmete teiste kolleegide toetus on nii oluline, et katta #Covid19 pandeemiast tingitud suurenenud nõudlust. Täname kõiki meie kolleege üle kogu maailma teie toetuse eest.

Nakkuse vältimise väljundi suurendamine

Meie töötajate jaoks nakkusejuhtimise pädevuskeskuses Sempachis Šveitsis tähendab see, et samal ajal kui teised kodus püsivad, peavad nemad jätkama oluliste tervishoiutoodete (nt käte, pindade ja instrumentide desinfitseerijate) tootmist. Tahame kõigile oma meeskondadele üle maailma öelda, et täname neid nende panuse eest. Jääge koju, et nemad saaksid jääda tootma. Hõivatud #flatteningthecurve. Püsige terved.

HÕIVATUD ABISTAMISEGA

Kogu maailma tervishoiutöötajad püüavad teha kõik, et patsiente aidata. Prof. Luca Lorini on Bergamos Itaalias asuva intensiivraviosakonna direktor ning jagab oma ainulaadseid kogemusi #Covid19 pandeemiast. Imetleme tema ja paljude teiste tervishoiutöötajate pühendumust ning armastame tema positiivsust: „Õnneks on meil ka positiivseid hetki, millele keskenduda: viirusest taastuvad patsiendid.“ Täname professor Lorinit ja kogu maailma hooldustöötajaid nende toetuse eest!

Vaadake positiivset: taastuvad patsiendid

„Ühel hilisel õhtul koju minnes mõtlesin pandeemia negatiivsetele, kuid ka positiivsetele hetkedele. Negatiivne on muidugi see, mida me igapäevaselt näeme: nakatunud inimesed surevad, surnute kirste transportivad veokid ning viis, kuidas inimesed peavad surema – ilma oma lähedaste juuresolekuta. Kuid õnneks on meil ka positiivseid hetki, millele keskenduda: koroonaviirusest taastuvad patsiendid.“

Prof. Luca Lorini

HÕIVATUD VARUSTAMISEGA

#Covid19 pandeemia ajal on meie klientide ja tootmiskohtade varustamine enam kui 150 riigis meie tarneahela meeskonna jaoks kogu maailmas peamine mure ja katsumus. Me anname endast parima, et pidevalt varusid täiendada ja täname oma töötajaid, logistikapartnereid, ametiasutusi ning kliente suurepärase koostöö eest. Oleme kõik hõivatud #flatteningthecurve

Tänu sellistele partneritele nagu Lufthansa Cargo ja DB Schenker saame keskenduda oma tervishoiusektori klientide pidevale varustamisele. Selles näites võime kiiresti oluliste seadmete transportimiseks saada kasu reisilennukite kättesaadavusest, kui kasutaksime tavaliselt teisi transpordivahendeid.

HÕIVATUD HOOLIMISEGA

#Covid19 pandeemia ajal vajavad erilist tähelepanu just riskigrupid, näiteks neeruhaiguse patsiendid. Nakkuste ennetamine on seega neeruhaigusega inimeste tervise kaitsmiseks esmatähtis. Täname oma kolleege ja kogu maailma tervishoiutöötajaid nende toetuse eest. Oleme kõik hõivatud #flatteningthecurve

Dr Hugaeva Stavropolist Venemaalt ütleb: „Neeruravikeskuses töötamine erineb teistes meditsiinivaldkondades töötamisest. Neeruravikeskuse arst ei ole lihtsalt tervishoiutöötaja, kes teatud aja patsienti ravib. Neeruravikeskuse arst on inimene, kes võib oma patsientidega nende elu lõpuni tegeleda. Kaitseme oma patsientide tervist just nagu oma pere oma.“ Täname Aljonat ja kõiki tervishoiutöötajaid nende pingutuste eest keerulise #Covid19 pandeemia ajal.

HÕIVATUD TOETAMISEGA

B. Brauni klienditugi tegeleb iga päev #Covid19-st tingitud nõudluse suurenemisega, vastates klientide küsimustele ning toetades tervishoidu kogu maailmas. Me täname meeskondi suure toetuse eest ning täname oma kliente konstruktiivsete dialoogide ja eduka koostöö eest.

Brasiilias sai meie klienditoe meeskond vaid märtsis enam kui 15 000 e-kirja ja telefonikõne, mille tulemuseks oli enam kui 10 000 tellimust. #Covid19 pandeemiast tulenev märkimisväärne kasv. Me täname meeskonda, kes tuli lisaks kodus töötamisele, lastehoiu organiseerimisele ja muule väga hästi toime, me hindame teie panust 

HÕIVATUD KOOLITUSEGA

B. Braun koolitab koos Aesculap Academyga aastas enam kui 200 000 tervishoiutöötajat – enamik neist on praktilised või kohalviibimist nõudvad koolitused. #Covid19 pandeemia ajal olid nõutavad digitaalsed koolitused, mis keskendusid eriti täiendkoolitustele infektsioonide ennetamise, ohutu infusiooniteraapia ning teistel intensiivravi või kirurgiaga seotud teemadel. Näiteks on meie Hiina organisatsioon #busytraining ja ühendab tuhandeid professionaale digitaalsetes dialoogides.

HÕIVATUD RAVIMISEGA

7. mai WHO olekuaruanne annab 108. uuenduse haiguspuhangu olukorra kohta maailmas. On šokeeriv näha, kui palju viirus meie igapäevaelu mõjutab – tervishoiutöötajatena, kodanikena, pereliikmetena. Oleme uhked, et pakume toetust seal, kus saame ja näeme, et siiani on 93% ellu jäänud.

HÕIVATUD SUHTLEMISEGA

Järgmine lugu

Tervishoiutöötajad ning meie töötajad annavad endast parima, et aidata inimestel üle kogu maailma pandeemia üle elada. Jagame teiega lühikesi lugusid klientidest selle kohta, kuidas nad olukorraga toime tulevad ja mis nende keskkonnas toimub. Ka sellest, mis toimub B. Braunis ja mida meie töötajad selle keerulise aja jooksul võimaldavad. Jagame neid teadmisi regulaarselt, kuid lühidalt ja selgelt kui #wearebusy, sest meie kliendid on samuti. Meie arvates on selles eriolukorras oluline jagada inimeste jõupingutusi, ideid ja tugevusi. Ja me soovime näidata oma lugupidamist klientide, partnerite ja töötajate suhtes.

Jälgige meie ettevõtte värskendusi LinkedInis

BUSY SHARING EXPERTISE