Toitmisravi haiguste korral patsientidele ja nende lähedastele

Toote kiirotsing

Choose a category or subcategory

155137130

Toitmisravi haiguste korral patsientidele ja nende lähedastele

Toitmisravi veebilehelt leiate rohkesti meditsiiniliselt põhjendatud infot toitmisravi eesmärkide ja olemuse kohta ja sellest, kuidas toit saab olla ravim.

Siin leidub kasulikke soovitusi ja fakte, nõustamist ja läbipaistvat infot selle kohta, millised ravitoidud ja raviviisid on abiks igal üksikjuhul, et teha tervenemiseni viivaid otsuseid. Seda nii haiglas, hooldekodus kui kodus.

Lugemist leiab nii patsientidele kui nende lähedastele. Saate teada, mida mõeldakse alatoitumuse ja vaegtoitumise all, millest need alguse saavad ja kuidas nendega toime tulla. Võite lugeda nõuandeid, kuidas käituda haiguspuhuse isutusega või teha kasvajahaigusega toime tulemiseks parimaid toiduvalikuid.

Põhjalikku infot pakume nii valgu kui oomega-3 rasvhapete rollist haiguspuhuse menüü täiendamisel ja haige paranemisel. Ei puudu teave ka selle kohta, millised ravitoidud on Eestis saadaval ja kuidas neid kõige hõlpsamini ning soodsamalt koju või pakiautomaati tellida. Samast leiate ka nõustaja kontakti, kui mõni küsimus seni vastuseta on jäänud.

Suuremate haiglate juures töötavad täna toitmisravi meeskonnad, kes koostavad haigetele toitmisraviplaane, juhendavad ja nõustavad ning jälgivad ravi kulgu. Raske haiguse diagnoos tuleb sageli ootamatult. Toitmisravi leht püüab pakkuda igakülgset tuge ja teavet, mis sellest raskest eluperioodist paremini läbi tulla aitab.